Öğretmenler

Profesyonel öğretmenlerimiz öğrenmeyi çok seviyor ve bu sevgi ve heyecanı çocuklara da aktarıyorlar.

Maria

Yönetici

Benim adım Maria ve Temmuz 2011’de Skole’de çalışmaya başladım. Lisans derecemi Avustralya Katolik Üniversitesi’nde Erken Çocukluk ve İlköğretim alanında okudum.

0
Educators
0
Star Rating
0
classrooms
0 +
kids

2011’de Skole Çocuk Bakım Merkezi’ne başladığımdan beri Oda Lideri olarak 0-2 yaş grubunda zamanımın çoğunu geçirdim – ki bu çok faydalı oldu. Ancak 2016’nın başında bir değişiklik yapmak ve yeni bir yaş grubuyla çalışmak istediğim için anaokuluna geçtim.

2017’nin başı, 2IC rolüne geçerken bana yeni zorluklar verdi ve ardından Mayıs 2017’den itibaren Merkez Direktörü pozisyonuna geçtim. Bu rolü kesinlikle seviyorum ve bir hizmeti yönetme, bir Eğitimci ekibine ve ofis yönetimine rehberlik etme ve rehberlik etme hakkında birçok yeni beceri öğrenmekten keyif aldım.

2017’den beri Skole Direktörü

Tanışın

çocukluk eğitiminin harika ekibi.

Valeria

English Teacher
Facebook

Greece

Sign Language Teacher
Facebook

Antonia

Kindergarten Teacher
Facebook

Vera

Toddler Teacher
Facebook

Doby

Art Teacher
Facebook

Megan

Sports Teacher
Facebook
Fi Anaokulu

erken çocukluk eğitimcileri.

tamamen kalifiye, çok deneyimli ve kendilerini rollerine son derece adamış kişilerdir – birçoğu 2010’da açıldığından beri bizimle birliktedir.

Bakımın sürekliliğine gerçekten değer veriyoruz ve küçük bir çocuğun hayatında tutarlılığın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz – bu nedenle ekibimiz sadece kalıcı yarı zamanlı ve tam zamanlı eğitimcilerden oluşuyor. “Sıradan” veya “temsilci” eğitimcileri kullanmaktan kaçınmamızı sağlayan düzenli kalıcı değişken eğitimciler çalıştırıyoruz. Bu, çocuğunuzun hizmetteki her eğitimciyi her zaman tanıyacağı ve aşina olacağı anlamına gelir!